Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Установка керамічних брекетів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 13500 грн

Небажання носити громіздкі і неестетичні конструкції часто змушує відкладати корекцію неправильного прикусу на невизначений час. Ця позиція цілком зрозуміла, непривабливий зовнішній вигляд брекет-системи у дітей нерідко стає причиною глузувань з боку однолітків. У дорослих також виникають незручності, пов'язані з психологічною стороною питання. Невпевненість, збентеження, почуття власної неповноцінності далеко не кращі супутники успішної і самодостатньої особистості.

У даній ситуації фахівці MK Dental Clinic рекомендують лікування зубних аномалій шляхом установки керамічних брекет-систем.

Брекети з кераміки практично непомітні, оскільки мають білий колір, який зливається з відтінком натуральної емалі, роблячи процедуру корекції максимально комфортною.

Види керамічних брекетів

MK Dental пропонує установку двох видів систем з пресованої кераміки:

  • лігатурні конструкції

Брекети міцно кріпляться до ортодонтичної дуги за допомогою еластичних гумок або дротів, які називаються лігатурами.

Прийнято вважати, що лігатури виділяються на тлі зубів, псуючи естетичну картину, однак, стрімкий розвиток стоматологічної медицини уможливило фарбування лігатур в будь-який колір.

При установці таких конструкцій вам належить відвідувати клініку раз на місяць. По ходу прийому лікар-ортодонт зробить зміну елементів системи, що необхідно для правильної корекції зубів.

  • безлігатурні конструкції

Система також відома як самолігуюча. Вартість безлігатурної керамічної брекет-системи буде більш високою, за рахунок більшої складності робіт, що проводяться.

Спосіб кріплення відрізняється від аналога. Фіксація дуги відбувається за допомогою замків, розташованих поверх самих брекетів. Дуга вільно рухається всередині замків, надаючи безперервний, але дбайливий вплив на коректований зубний ряд.

Замки зберігають свої властивості тривалий час, скорочуючи кількість візитів до лікаря.

З фото і відгуками про керамічні брекети лігатурного, а також безлігатурного типу ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ціна установки керамічних брекетів в Києві

У MK Dental на Оболоні вартість лікування розраховується індивідуально з кожним пацієнтом. На ціну впливають:

  • тип кріплення брекетів
  • загальний стан ротової порожнини
  • необхідність проведення додаткових процедур, що включають професійну чистку або лікування стоматологічних захворювань
  • кількість візитів до ортодонта
  • вибір конкретного виробника керамічних брекет-систем

Щоб дізнатися точну вартість корекції неправильного прикусу, запишіться на безкоштовний прийом з діагностикою до наших лікарів.

Не варто відкладати візит до клініки тривалий час. Пам'ятайте, зубні аномалії є проблемою не тільки естетичного характеру. Різні вади, хвороби, аж до появи зморшок або передчасних ознак старіння часто є наслідком викривленого прикусу.

Фахівці MK Dental допоможуть вирішити будь-яку проблему з зубами швидко і безболісно, ​​підібравши найбільш підходящу керамічну брекет-систему.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo