Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Комплексна ендодонтична діагностика в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 100 грн

Успішність лікування в першу чергу залежить від постановки вірного діагнозу. Стосовно ендодонтичної терапії зубів діагностика є одним з найважливіших моментів.

З метою визначення чіткого і правильного діагнозу досвідчені стоматологи MK Dental Clinic на Оболоні вдаються до відтворення умов, при яких з'являються відчуття, схожі зі скаргами пацієнта.

Ендодонтистом проводиться ретельне обстеження, проводиться збір даних і вже після, грунтуючись на отриманій інформації, лікар ставить діагноз і можна приступати до початку лікування.

Етапи діагностики крок за кроком

Обстеження в нашій клініці включає досить великий перелік обов'язкових заходів, докладніше про які розповімо нижче:

 • Консультація стоматолога.

  В ході прийому лікар проводить опитування. На цьому етапі важливо визначити характер болю. Якщо під час опитування у пацієнта виникають труднощі з описом відчуттів, лікар допомагає йому, пропонуючи можливі варіанти.

 • Рентгенографія зубів.

  Для оцінки анатомії і можливих ускладнень, а також з метою виявлення карієсу, змін альвеолярної кістки і зубодесневой зв'язки з двох або більше сторін роблять якісні знімки.

 • Клінічне обстеження.

  Передбачає збір і подальший аналіз анамнезу виходячи з проведеного раніше опитування і рентгенівських знімків, а також історії хвороби і огляду пацієнта. Включає екстраоральне дослідження щелепи і черепних кісток і інтраоральну рентгенографію для моніторингу зубного ряду і перевірки стану кореневих каналів.

 • Проведення термічних проб.

  Різні методи тестування запаленої області з метою виявлення хворого зуба.

 • Огляд сполучної тканини.

  Перевіряється наявність новоутворень, гнійних запалень, також визначається необхідна глибина зондування.

За результатами проведення комплексної діагностики зубів фахівці MK Dental Clinic на Оболоні підберуть ефективні методи лікування, які допоможуть вам забути про таке поняття, як зубний біль.

Для запису на безкоштовний прийом пропонуємо скористатися онлайн-формою нижче.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo