Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Імплант Ankylos в Києві в клініці MK Dental

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 20000 грн

Дентальная імплантація з установкою імпланта Ankylos в Києві

Зіткнулися з проблемою втрати одного або декількох зубів? Рішення є! Фахівці нашої клініки на Оболоні встановлять вам німецький імплант анкілоз, який назавжди замінить відсутній зуб.

Переваги імплантату

Система імплантатів Ankylos була розроблена в 1987 році, з тих пір, успішно застосовується для дентальної імплантації зубів. Кілька причин, чому ми рекомендуємо встановити вам імплант анкілоз:

  • міцність

Імплант виготовлений зі сплаву титану, що гарантує приживлюваність до 99%, а також високий ступінь міцності.

  • герметичність

Обумовлена ​​способом кріплення імпланта до абатменту – сполучній ланці між самим імплантатом і коронкою, яка на нього встановлюється. Завдяки цьому, м'які тканини будуть захищені від проникнення залишків їжі і мікроорганізмів.

  • надійність

Дугоподібне різьблення забезпечує міцну фіксацію, що виключає рухливість імпланта.

  • вартість

Ціна імплантів Ankylos значно нижче вартості аналогів, при цьому якість залишається високою, що підтверджує «довічна» гарантія від виробника.

Недоліки імплантату

Стоматологи-ортопеди MK Dental Clinic не рекомендують установку імпланта анкілоз особам, які страждають проблемами зі згортанням крові, хворим на онкологію, які мають патології імунної системи і по ряду інших випадків. Для більш докладної інформації досить пройти безкоштовне обстеження в нашій клініці в Києві, за підсумками якого вам підберуть індивідуальний спосіб імплантації.

Установка імплантату

Операція по установці імпланту пройде для вас максимально комфортно. За рахунок відсутності необхідності грубого впливу імплант добре приживається навіть в м'яких кістках, які бувають у курців з багаторічним стажем. Ризик некрозу кістки зводиться до мінімуму, завдяки особливому способу охолодження інструментів під час операції.

Запис на прийом

Ми цінуємо і піклуємося про своїх пацієнтів, тому не радимо витрачати час на читання відгуків про встановлення імпланта анкілоз, оскільки достовірну інформацію можна отримати тільки після детального обстеження, з цієї причини наша клініка пропонує вам безкоштовну діагностику, записатися на яку можна заповнивши онлайн-форму.

Пам'ятайте, здорові зуби – це не тільки естетика, але і здоров'я всього організму.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo