Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Установка зубного імпланта в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 10 000 грн

Послуга установки зубного імпланта в MK Dental

Зіткнулися з повною або частковою адентією зубів? Їжа не викликає нічого, крім негативних емоцій, адже пережовувати їжу досить важко або просто нічим? MK Dental на Оболоні пропонує рішення-сучасна імплантація зубів, для тих, хто відчуває бажання повернутися до нормального життя.

Показання до установки зубного імпланта

Відновлення зубів за допомогою установки імпланта‐найбільш ефективний спосіб повернути втрачені моляри. Цей метод дозволяє зберегти кісткову тканину, завдяки рівномірному розподілу навантаження, також під час операції не страждають сусідні зуби, які у випадку з протезуванням підлягають обов'язковій обтачке. З цих причин, фахівці MK Dental Clinic в Києві рекомендують установку зубного імпланта пацієнтам, які відчувають незручності через втрату зубів.

Способи імплантації зубів

Для ефективного відновлення, яке забезпечить довговічний результат, наші стоматологи враховують індивідуальність кожного клінічного випадку. З цією метою проводиться діагностика, за результатами якої буде прийнято рішення про вибір методу установки імплантату. Розрізняють три види стоматологічної імплантації:

  • однофазна імплантація
Підійде вам, якщо для вирішення проблеми необхідно видалити зуб, який раніше не був видалений. Після видалення утворилася лунку заповнюють імплантом. Методика дозволить уникнути додаткових маніпуляцій, тому вартість установки буде нижче вартості класичного способу.

  • двофазна імплантація.
При даному методі, що вважається класичним, процедура може тривати до року, але незважаючи на довгий термін цей вид імплантації більш часто застосовується для відновлення одного або декількох розрізнених зубів.

  • комбінована імплантація
Поєднання однофазної і двофазної методик. Застосовується при наявності різного роду проблем ротової порожнини, коли вибрати один з видів установки не представляється можливим.

Ціни на установку імпланта в Києві

Різноманітність видів самих імплантатів і методів їх установки, укупі з винятковими особливостями кожного пацієнта не дозволяє нам встановити фіксовану вартість процедури стоматологічної імплантації. Для того щоб дізнатися точну ціну потрібно пройти обстеження. Приходьте на безкоштовну діагностику в нашу клініку на Оболоні. Записатися можна, скориставшись онлайн‐формою.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo