Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Вініри в Києві в клініці MK Dental

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 6000 грн

Реставрація зубів шляхом установки вінірів в Києві

Хочете рівні та білосніжні зуби як у зірок Голлівуду – встановіть вініри в нашій клініці на Оболоні. За допомогою даних накладок можна вирішити такі проблеми, як відколи емалі, проміжки між зубами, неправильна форма і зміна кольору.

Види постійних «незнімних» вінірів

Вініри підрозділяються на керамічні та композитні. У кожного виду є свої плюси. Розглянемо докладніше, які конструкції підійдуть саме вам.

Конструкції з використанням світлополімерного композиту

Головна перевага даного виду накладок – ціна, яка нижча за вартість вінірів з кераміки. Композитні конструкції впораються з невеликими дефектами передніх зубів, візуально приховають недоліки емалі, неестетичну пломбу, великі проміжки між зубами, скорегують форму зуба.

Виготовлення композитних вінірів

Існує два варіанти створення «світлових» вінірів:

  • прямий – через одне відвідування клініки

Безболісна швидка установка.

  • непрямий – лабораторним способом

За відбитку створюється віртуальна модель, яку полімеризують за допомогою печей, а потім фіксують рідкотекучим композитом, що підсилює міцність накладки.

Керамічні конструкції

Створюються в лабораторії, після попередньої обтачки і зняття відбитка з зуба. «Зліпок» відправляють в зуботехничну лабораторію, протягом 14 днів ваша накладка буде готова, а на період очікування вам встановлять тимчасову накладку з пластмаси.

З яких матеріалів створюються керамічні вініри

Найбільш поширеним варіантом є використання порцеляни – полевошпатної кераміки, або склокераміки IPS Emax.

Польовошпатні вініри ідеально імітують відтінок і напівпрозорість емалі.

Існує три способи виготовлення:

  1. методом пошарового нанесення
  2. методом пресування порцеляни
  3. за допомогою фрезерування блоків кераміки

Більшою міцністю будуть володіти накладки, отримані шляхом пресування.

Склокерамічні вініри складаються з дісілікат літію, коефіцієнт прозорості якого дорівнює натуральній зубній емалі, тому вироби мають природний вигляд.

Існує два види IPS Emax:

  • Emax PRESS

Накладки, виготовлені методом пресування, виходять дуже міцними, зводячи ризик відколів до мінімуму. З даного виду склокераміки виробляють найтонші накладки, товщиною 0, 3 - 0, 4 мм.

  • Emax CAD

Вироби випускають по виду блоків для фрезерування на верстаті, що має програмне керування. Конструкції також мають високу міцність, але мінімальна товщина вінірів 0, 6 мм.

Знімні зубні вініри

Дані накладки відрізняються від інших за рядом ознак. Знімні конструкції підійдуть вам, якщо гарна посмішка потрібна вже сьогодні, але кошти не дозволяють встановити постійні накладки. Перевагою знімних накладок є швидкість установки, легка заміна, економія коштів, за рахунок відсутності необхідності завершальній фіксації. Такі накладки є відмінним рішенням для тимчасового захисту зубів на період відбілювання. Виготовляються з якісної пластмаси або кераміки.

Відгуки та фото знімних вінірів можна знайти в інтернеті, але краще запишіться на прийом в MK Dental Clinic на Оболоні, наші фахівці проведуть детальну консультацію, після якої у вас не залишиться питань, стосовно установки знімних вінірів.

Ціни вінірів в Києві

Наша клініка пропонує безкоштовне обстеження, за підсумками якого, ви зможете дізнатися, яка вартість установки вінірів для ваших зубів. Для того щоб потрапити на прийом, досить скористатися формою онлайн-запису.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo