Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Художня реставрація зубів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 1000 грн

Ваші зуби втратили природну білизну? Потрібно коригування форми? З естетичною реставрацією зубів дані проблеми можна вирішити швидко і безболісно.

Фахівці MK Dental Clinic допоможуть усунути дефекти зубного ряду, пов'язані з каріозними ураженнями, аномальними розмірами, а також потемнінням і плямами на емалі.

Способи художньої реставрації

Метод являє собою повторення природної структури зуба за рахунок імітації тканин штучними матеріалами.

У нашій клініці на Оболоні можливі два варіанти реставрації:

  • з використанням композитних пломбувальних матеріалів

Спосіб також називають прямим. Підходить для естетичної реставрації передніх або бічних зубів. До переваг художньої реставрації композитними матеріалами відноситься ціна, яка значно нижче вартості ортопедичних конструкцій, а також швидкість проведення процедури. Метод ефективний для усунення відколів, діастеми і тріщин.

  • шляхом установки керамічних вінірів

Непрямий спосіб. Протезування з використанням накладок, які виготовляються в лабораторії, після зняття зліпка. Метод відрізняється своєю довговічністю, за рахунок зносостійкості і міцності кераміки. Навіть через деякий час, ваші зуби не втратять природного блиску і не покриються нальотом. Крім того, міцна фіксація вінірів сприяє зміцненню стінок коронки.

При виборі того чи іншого способу художньої реставрації зубів, не слід керуватися відгуками або сторонньою інформацією. Рішення повинен приймати виключно лікар, грунтуючись на повній клінічній картині, виявленої по ходу обстеження.

Як проходить процес реставрації

При відновленні зубів лікарі MK Dental проводять комплекс підготовчих заходів, що включають:

  • гігієнічну профілактику порожнини рота
  • визначення природного кольору зубної емалі
  • підбір відповідного кольору фотополімерного матеріалу

Далі, при необхідності, усуваються наявні проблеми, серед яких можуть бути ділянки, уражені карієсом, або старий пломбувальний матеріал.

При відсутності більшої частини зуба встановлюється штифт.

Зубне покриття обробляється спеціальними засобами, наноситься адгезивний шар, який забезпечує міцне склеювання матеріалів з зубними тканинами.

На фінішному етапі зуб шліфують і полірують, видаляючи нерівності, потім вводять в прикус.

Після закінчення процедури художньої реставрації до ваших зубів повернеться природний зовнішній вигляд і функціональність.

Вартість відновлення

Індивідуальність кожного окремого випадку не дозволяє встановити фіксовану ціну на послугу естетичної реставрації.

Для того щоб дізнатися точну вартість процедури приходьте в MK Dental Clinic в Києві. Для своїх клієнтів ми пропонуємо безкоштовне обстеження, в ході якого досвідчений лікар‐стоматолог визначить перелік необхідних заходів, а також можливий спосіб реставрації, з яких складається підсумкова ціна за послугу.

Для запису на художню реставрацію зубів скористайтеся онлайн-формою на нашому сайті.

Наші лікарі

Послуги, які можуть бути корисні

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo