Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Лікування зубів під мікроскопом

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 3000 грн

Сучасні стандарти стоматологічних послуг - безболісність, ефективність лікування і комфорт. Лікування зубів під мікроскопом в Києві на Оболоні повністю цьому відповідає. Це ультрасучасна процедура європейського рівня, яка набирає популярність. Лікування зубів під мікроскопом в Києві на Оболоні дозволяє пацієнтові отримати якісний і максимально прогнозований результат.

ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ ПІД МІКРОСКОПОМ: ПЕРЕВАГИ

У клініці MK Dental на Оболоні використовується сучасна операційна оптика Carl ZEISS EXTARO 300. Цей ультрасучасний апарат унікальний тим, що в ньому є вбудований модуль флуоресцентної підсвічування Fluorescence Mode і збільшення зображення. Крім оптичного збільшення зуба в 30 разів, завдяки цьому модулю можливо надточне виявлення карієсу.


Лікування зубів під мікроскопом в клініці MK Dental на Оболоні допомагає фахівцеві під великим збільшенням виконувати ювелірну роботу мікроінструменту, а налагоджена ергономіка (робота в 4, а при необхідності і в 6 рук) дозволяє скоротити час лікування в 1,5-2 рази.

Переваги стоматології з дентальної оптикою: безпека, висока якість, точність, надійність.

ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ ПІД МІКРОСКОПОМ Показання

Діагностика.


Оптичний прилад показує точну картину проблеми. Він дозволяє виявити додаткові кореневі канали, формування карієсу на ранній стадії, відрізнивши його від нальоту, визначити приховані каріозні порожнини, знайти мікротріщини і переломи в зубах, діагностувати ранні етапи перфорації, які непомітні під час огляду і лікування без застосування операційної оптики.

Стоматологічне обстеження під мікроскопом показано вагітним дівчатам і дітям, що, безперечно, говорить про високий рівень безпеки.

Ретельна діагностика - запорука успішного планування і якісного лікування.

Лікування каналів(ендодонтія).

 


Початкове призначення дентального мікроскопа - лікування кореневих каналів за допомогою мікроскопа. Канал зуба в середньому діаметрі досягає десятої частини міліметра. Оптичний прилад дає можливість збільшити його в 30 разів - зробити видимим. Завдяки цьому фахівець може виявити і «пройти» канал, побачивши його відгалуження на всьому протязі, навіть за вигинами.

Переліковування каналів.

 


Лікування зубів під мікроскопом в Запоріжжі ефективно при необхідності переліковування каналів і їх розпломбування. Апарат показує будова каналу, робить видимим пломбувальний матеріал і змінені тканини, які часто стають перешкодою для лікування.

Carl ZEISS - головний порятунок при поширеною проблеми - наявність сторонніх тіл і зламаних інструментів в каналах. Він допомагає фахівцеві виявити і витягти ці уламки.

Використання апарату дозволять врятувати зуб, який раніше після неякісного лікування необхідно було тільки видаляти.

ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ ПІД МІКРОСКОПОМ: ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ

Лікування зубів під мікроскопом в клініці MK Dental на Оболоні проводиться, коли пацієнт перебуває в положенні лежачи. Спеціаліст сидить за його головою, не потрапляючи в поле зору пацієнта.

За ходом лікування можна спостерігати в монітор, на який виводиться зображення з операційного пристрою і інтраоральних камер. Весь процес записується і строго документується. У цей час пацієнт релаксує і відпочиває.

У клініці MK Dental для самих маленьких пацієнтів, а також тих, хто пережив негативний досвід лікування в минулому або ж просто відчуває сильне хвилювання, є можливість провести сеанс під медикаментозним сном (седацией). Медикаментозний сон у всьому світі використовується як за медичними показаннями, так і за бажанням пацієнта, наприклад, якщо обсяг лікування досить великий.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo