Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

MK Dental – клініка естетичної стоматології в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Ви завжди можете записатися по телефону у адміністратора клініки.
+ 38 (095) 433 03 11; + 38 (068) 155 46 64; + 38 (063) 609 26 16;

Чому обирають нас?

Переваги MK Dental Clinic
Нове обладнання Нове обладнання

Наша клініка повністю укомплектована сучасним обладнанням починаючи від установок і закінчуючи п'єзотомом і центрифугою

Дитяча кімната Дитяча кімната

Ми дуже любимо дітей, а вони люблять нас з цього у нас є окремий простір для ігор та інших розваг

Повний спектр послуг Повний спектр послуг

У клініці MK Dental ви можете отримати всі стоматологічні послуги в одному місці: починаючи від професійної гігієни і закінчуючи установкою імплантів, брекет-систем і вінірів

Повна стерильність Повна стерильність

В нашій клініці всі інструменти проходять весь цикл дезінфекції в спеціальних розчинах і стерилізації під тиском з парою в автоклаві, що відповідає світовим стандартам

Зручне місце розташування Зручне місце розташування

В нашу клініку дуже просто добратися, так як ми знаходимося всього в 3 хвилинах від станції метро Мінська і зовсім близько від Оболонського проспекту

Медичний сон Медичний сон

Завдяки розмірам нашої клініки, ми маємо можливість надати послугу «Медичний сон» для пацієнтів, які просто не можуть у свідомості перенести тривалі маніпуляції

Провідний напрямок клініки – естетична стоматологія

У клініці MK Dental, ми беремося за роботу будь-якої складності, коли важлива естетика і краса посмішки – ми готові зробити все можливе і показати відмінний результат!

У нинішній час, вимоги до стоматологічного лікування зводяться не тільки до оздоровлення, а й до забезпечення косметичного результату.

Сучасні методики, обладнання та технології, дозволяють нашим лікарям домогтися великого успіху в естетичній стоматології та усунути багато проблем і дефектів зубів.

Найпоширеніші напрямки в естетичній стоматології в нашому центрі, це:

  • Художня реставрація

Флагманський напрямок дозволяє, за допомогою композиційного матеріалу, прямо в кріслі у доктора змінити форму зуба, його колір і зробити посмішку більш привабливою.

При художній реставрації можливе повне відновлення або ж часткова корекція форми зуба, незалежно від ступеня його пошкодження. Наші лікарі, як художники - скульптори, додадуть найкращу форму вашим зубам і красу вашій посмішці.

  • Відбілювання зубів.

У нашій клініці практикують такі види відбілювання, як:

  1. ФотовідбілюванняОдин з найпопулярніших методів відбілювання – це фотовідбілювання. У нашому центрі використовується американська система Magic Smile, від якої немає шкоди емалі і є гарний видимий результат освітлення. При цьому методі використовується гель для відбілювання, який абсолютно безпечний, він починає свою активну дію під світлом спеціальної лампи.
  2. Лазерне відбілюванняЛазерне відбілювання особливо підходить тим пацієнтам, які мають велику чутливість зубів. При процедурі використовується лазер, який має такий же вплив, як і світлова лампа.

Є ще методи відбілювання в домашніх умовах – це відбілюючі пасти і смужки для відбілювання.

Але фахівці нашої клініки пропонують робити такі важливі процедури професійно, в комфортних умовах.

  • Професійне чищення зубів.

В процесі прийому їжі, з продуктами харчування в порожнині рота розвивається патогенна мікрофлора. Вона розмножується і викликає різні запальні процеси, тому потрібна регулярна професійна чистка зубів, щоб уникнути розвитку захворювань порожнини рота.

  • Виправлення прикусу.

Неправильний прикус – це досить поширена естетична проблема, і багато людей через це дуже переживають. Щоб знайти впевнену посмішку і позбутися комплексів, в нашій клініці можливе виправлення прикусу не тільки дітям, а й дорослим.

Всі ціни, а також відгуки про роботу естетичної стоматології MK Dental в м.Києві, можна побачити на нашому сайті, у відповідних розділах.

Записуйтеся на прийом онлайн на сайті або телефонуйте за номером:
(044) 233-71-65; (095) 433-03-11;
(068) 155-46-64; (063) 609-26-16.

У клініці MK Dental, наші фахівці, створять вам таку білосніжну посмішку, про яку ви тільки мріяли!

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo