Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Установка металевих брекетів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 9500 грн

Літо дарує Вам знижку на посмішку мрії!

Тільки з 01.06.20 до 31.08.20 ви маєте можливість вирівняти свої зубки за допомогою металевої брекет зі знижкою - 3000 грн. Це обмежена пропозиція, встигніть скористатися шансом!


Записуйтеся на консультацію до ортодонта!

Аномалії зубощелепного апарату заважають нормально жити? Втомилися ховати посмішку від оточуючих?

Неправильний прикус часто стає причиною таких проблем, як захворювання ЛОР‐органів, шлунково‐кишкового тракту, скронево‐нижньощелепного суглоба, різних проблем із зубами і навіть порушення постави.

У MK Dental Clinic на Оболоні вам допоможуть швидко і ефективно вирішити проблему корекції прикусу, встановивши металеву брекет-систему.

Завдяки своєчасному лікуванню ви повернете зубам привабливий зовнішній вигляд і збережете здоров'я всього організму.

Переваги металевих брекетів

Фахівці MK Dental характеризують дані ортодонтичні конструкції як найбільш затребуваний спосіб лікування зубних аномалій, що підтверджують відгуки пацієнтів клініки, які встановили металеві брекети.

Часта установка системи пояснюється списком переваг:

  • міцність

Конструкції виготовляються з нікелю. Метал володіє особливою стійкістю до руйнувань, роблячи вироби найміцнішими серед аналогів. Для людей, які страждають алергією на метали, альтернативним рішенням стане установка брекетів з металу з золотим напиленням.

  • ефективність

При складних клінічних випадках корекції металева система є найбільш дієвою, швидко справляючись з дефектами прикусу будь-якого ступеня тяжкості.

  • вартість

Демократичні ціни на металеві брекети в Mk Dental Clinic в Києві виступають вагомим аргументом на користь нікелевих конструкцій. Доступна вартість в порівнянні з іншими брекет-системами.

  • зручність

Вироби не вимагають складного догляду. Крім того, брекети абсолютно не фарбуються від напоїв і їжі. Вам не доведеться відмовляти собі у вживанні улюблених продуктів харчування.

Види металевих брекет-систем

За способом установки ортодонтичні вироби з металу діляться на два види:

  • вестибулярні системи

Брекети кріпляться на зовнішню сторону зубів. Завдяки зовнішньому кріпленню система не робить негативного впливу на зуби. Період адаптації пройде швидко і безболісно.

  • лінгвальні системи

Фіксація до внутрішньої сторони зубів. При такому кріпленні система не псує естетичний зовнішній вигляд, оскільки за рахунок розташування не видно оточуючим.

Вибір можливого методу установки, відповідного саме вам, зробить фахівець нашої клініки за результатами огляду та оцінки загальної клінічної картини.

У кожного способу є свої протипоказання, докладніше про які розкажуть досвідчені лікарі‐ортодонти MK Dental.

Вартість установки металевих брекет-систем

Ціноутворення ортодонтичного лікування складається з декількох складових, серед яких:

  • початковий стан ротової порожнини
  • запланована кількість корекцій
  • попередня підготовка

З урахуванням перерахованих факторів встановити фіксовану вартість послуги просто неможливо.

MK Dental практикує тільки чесний підхід. Дізнатися підсумкову ціну за установку металевих брекетів ви зможете, пройшовши безкоштовне обстеження в нашій клініці на Оболоні.

Для запису скористайтеся онлайн-формою нижче.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo