Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Шинування зубів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 2500 грн

Шинування зубів при пародонтиті — кращий спосіб позбавлення від рухливості зубного ряду.

За результатом бактеріальної інфекції пародонту, що має назву пародонтит, виникає безліч проблем, а саме рухливість або повна втрата зубів.

Пародонтит має незворотний характер. Просто «перечекати» захворювання, не вдаючись до стоматологічної допомоги, не вийде. Згодом недуга переходить до хронічної стадії — пародонтозу, який стає причиною початку «руху» в ротовій порожнині.

Розглядаючи наслідки пародонтиту, зробимо акцент на способі зміцнення зубного ряду.

З метою стабілізації, стоматологи MK Dental Clinic на Оболоні вдаються до процедури шинування рухомих зубів.

За рахунок установки стоматологічної шини відбувається скріплення зубів в єдину блокову структуру, яка забезпечує абсолютну нерухомість. Завдяки цій методиці ваш зубний ряд збереже свою функціональність і естетичний зовнішній вигляд.

Коли необхідна установка шин

Захворювання пародонту вельми поширена, але далеко не єдина причина рухливості зубів.

Шинування необхідно:

  • після носіння брекетів

Ортодонтичне лікування, спрямоване на коригування неправильного прикусу, являє собою носіння брекет-систем. Після закінчення лікування конструкції знімаються, а отриманий результат закріплюють шляхом фіксації зубного ряду спеціальними шинами, які називаються ретейнери.

  • при пошкодженні зубочелюстного апарату

Різні травми, включаючи перелом щелепи нерідко призводять до рухливості зубного ряду. Щоб прискорити процес загоєння і зберегти положення зубів в щелепної кістки використовують стоматологічну шину, яка встановлюється на весь період реабілітації.

Серед інших свідчень фахівці MK Dental виділяють кровоточивість ясен, наявність пародонтальних кишень, а також значні руйнування зубного ряду.

Багаторічний досвід дозволяє нашим стоматологам проводити шинування швидко, а головне, безболісно. Більш того, процедура не заподіє ніякої шкоди здоровим зубах.

Способи шинування зубів

А яка ціна послуги шинування зубів? - Частий питання, яким задаються наші пацієнти, що, втім, цілком логічно. Вартість процедури має вкрай важливе значення, але, щоб назвати точну суму, для початку необхідно вибрати спосіб установки і матеріал конструкцій.

MK Dental в Києві здійснює шинування зубів:

  • стекловолоконной стрічкою

Зміцнення верхнього і нижнього зубного ряду скловолокном. Полягає в створенні борозен для протягання стекловолоконной стрічки. Після закріплення, що утворилися між стрічкою і тканинами зазори покриваються композитним складом. Для міцності виробів матеріал піддають перетриманим за допомогою спеціального обладнання.

  • з установкою коронок

Єдиний метод шинування зубів, при якому необхідна обточування, також пломбуються кореневі канали. Готовий до процедури зубний ряд закріплюють коронками, виготовленими з металу або кераміки.

  • бюгельнимі протезами

Численні позитивні відгуки про зазначеному способі шинування зубів обумовлені тим, що конструкція дозволяє забезпечити рівномірний розподіл навантаження на щелепу під час розмови або процесу прийняття їжі. Тонка дуга міцно фіксує зуби, повертаючи колишню стійкість.

  • арамідна ниткою

Арамідне волокно по міцності і стійкості перевершує сталь. Сама процедура аналогічна методу з використанням скловолокна.

Щоб дізнатися ціну на шинирование зубів в Києві, приходьте на безкоштовну консультацію в MK Dental Clinic на Оболоні.

І пам'ятайте, чим довше відкладати візит до фахівця, тим складніше і дорожче виправити наслідки.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo