Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Клініка хірургічної стоматології MK-Dental в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Ви завжди можете записатися по телефону у адміністратора клініки.
+ 38 (095) 433 03 11; + 38 (068) 155 46 64; + 38 (063) 609 26 16;

Чому обирають нас?

Переваги MK Dental Clinic
Нове обладнання Нове обладнання

Наша клініка повністю укомплектована сучасним обладнанням починаючи від установок і закінчуючи п'єзотомом і центрифугою

Дитяча кімната Дитяча кімната

Ми дуже любимо дітей, а вони люблять нас з цього у нас є окремий простір для ігор та інших розваг

Повний спектр послуг Повний спектр послуг

У клініці MK Dental ви можете отримати всі стоматологічні послуги в одному місці: починаючи від професійної гігієни і закінчуючи установкою імплантів, брекет-систем і вінірів

Повна стерильність Повна стерильність

В нашій клініці всі інструменти проходять весь цикл дезінфекції в спеціальних розчинах і стерилізації під тиском з парою в автоклаві, що відповідає світовим стандартам

Зручне місце розташування Зручне місце розташування

В нашу клініку дуже просто добратися, так як ми знаходимося всього в 3 хвилинах від станції метро Мінська і зовсім близько від Оболонського проспекту

Медичний сон Медичний сон

Завдяки розмірам нашої клініки, ми маємо можливість надати послугу «Медичний сон» для пацієнтів, які просто не можуть у свідомості перенести тривалі маніпуляції

Основні види хірургічної стоматології

В даний час хірургічна стоматологія включає в себе не тільки видалення зубів, але також і сучасні методи лікування, спрямовані на максимально можливе збереження жувального апарату пацієнта.

У клініці MK-Dental ви можете отримати професійну консультацію у наших фахівців, і якщо це необхідно, Вам нададуть хірургічну допомогу.

Хірургічна стоматологія в нашому центрі, представлена наступними видами послуг:

  • видалення зуба
  • видалення зуба мудрості
  • видалення кісти зуба
  • пластика вуздечки язика
  • пластика вуздечки верхньої губи

Наш стоматологічний центр займається не тільки такими простими проблемами перерахованими вище. Ми так само спеціалізуємося на імплантації зубів і штучній підсадці кістки.

Видалення зуба.

Показання до видалення бувають в тому випадку, коли зуб не підлягає відновленню, або є джерелом інфекції в організмі, яка може привести до більш серйозних захворювань.

Видалення зуба мудрості.

Неправильне положення при прорізуванні зуба мудрості може викликати перикронарит – зараження ясен, які його оточують. Це призводить до болів, запалення, карієсу, і видалення його, може вирішити цю проблему.

Видалення кісти зуба.

Кіста – це гнійний мішечок на верхівці кореня зуба. Інфекція, що залишилася в каналі, не може вийти через пломбу і виходить через канали прямо в щелепу, що призводить до запалення.

Пластика вуздечки язика.

Пластика вуздечки язика допоможе вирішити проблеми з деформацією прикусу, правильної роботи слизових оболонок рота, правильної роботи м'язів обличчя, чіткої і виразної вимови.

Пластика вуздечки верхньої губи.

Якщо вчасно не робити пластику вуздечки верхньої губи, то неминуче формування неправильного прикусу, за рахунок висунення переднього зубного ряду вперед. Краще це зробити в дитячому віці, щоб уникнути таких проблем.

Крім видалення зубів будь-якої складності, лікар стоматолог-хірург може допомогти при гнійно-запальних процесах, таких як флюс, абсцеси, зробити накладення швів і зняття швів. Також проводяться зубозберігаючі операції, такі як резекція верхівки кореня.

Хірургічна стоматологія в м. Києві, представлена в різних стоматологічних центрах, але ми гарантуємо, що в MK-Dental, Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціни і якості послуг!

У нашій клініці використовуються сучасні анестетики, так що всі маніпуляції проводяться безболісно і відповідно до існуючих стандартів.

У нас працюють і стоматолог-терапевт і стоматолог-хірург, ви можете скористатися їхніми послугами, записавшись на прийом.

Розклад роботи лікарів, Ви можете дізнатися, зателефонувавши адміністратору або подивившись інформацію на сайті.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo