Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Реставрація зубів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 1000 грн

Відколи, неправильна форма або відсутність блиску зубного ряду? З прогресивними методами естетичної реставрації зубів в MK Dental Clinic на Оболоні ви забудете про ці неприємності раз і назавжди!

Що ж таке Реставрація?

Говорячи простою мовою, процедура являє собою відновлення зубів при наявності зовнішніх недоліків, будь то вроджені дефекти, або ж придбані в процесі життєдіяльності.

У своїй роботі стоматологи-терапевти MK Dental використовують сучасні пломбувальні матеріали, що дозволяють повернути природність і природну красу посмішки.

Методики художньої реставрації зубів

Розрізняють два способи естетичного відновлення:

  • прямий

Даний вид реставрації зубів здійснюється з використанням композитних пломбувальних матеріалів, іменованих фотополімерами. За рахунок можливості відтворення природного відтінку, а також світлопроникності емалі вони абсолютно непомітні.

Серед плюсів реставрації зубів фотополімерами можна відзначити невисоку ціну послуги.

Для проведення процедури досить одного візиту до стоматолога, оскільки все лікування проводиться безпосередньо в роті у пацієнта.

Можливо відновити як один, так і кілька зубів одночасно.

  • непрямий

Має на увазі спосіб протезування за допомогою спеціальних конструкцій, виготовлених лабораторним шляхом. Стосовно жувальних молярів для відновлення використовують вкладки. Здійснюючи реставрацію передніх зубів, встановлюють вініри або люмініри.

Різноманіття матеріалів, з яких виготовляються мікропротези не дозволяє позначити фіксовану ціну на реставрацію зубів непрямим способом.

Види ортопедичних мікропротезів

Щоб отримати ідеально рівний і білосніжний зубний ряд стоматологи нашої клініки на Оболоні радять встановити тонкі пластини, звані вінірами.

Вініри можуть бути виготовлені з композитного матеріалу, кераміки або діоксиду цирконію.

Якщо мова йде про відновлення зони посмішки, доцільним вважається використання для реставрації зубів керамічних або цирконієвих пластин. Ціна за їх установку значно вище композитних аналогів, що пояснюється естетичністю і якістю виробів.

Вкладки застосовують при значних руйнуваннях, в середньому від 30 до 50%, є пошкодження коронки, але при цьому сам корінь здоровий.

Виробляють зазначені конструкції також з кераміки або композитних матеріалів. Метод реставрації з установкою на зуби композитних вкладок є більш надійним, за рахунок міцності і щільного прилягання виробів, при цьому кераміка все ж більш приваблива зовні.

З відгуками про процедуру реставрації зубів фотополімерами або з використанням інших мікропротезів ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Щоб дізнатися, який спосіб реставрації зубів підходить саме вам, а також ціну за послугу пропонуємо записатися на безкоштовний прийом в нашу клініку.

За результатом огляду досвідчені стоматологи MK Dental на Оболоні підберуть методику відновлення, яка буде відповідати вашому клінічному випадку.

Наша клініка працює для Вас щодня. Детальніше з графіком роботи ви можете ознайомитися в спеціальному розділі, або зателефонувавши за номером, вказаним нижче.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo