Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Професійна чистка зубів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 800 грн

Справно стежите за гігієною зубів, але не можете домогтися ідеальної чистоти? Звичайна зубна щітка нарівні з електричною не дозволяє дістатися до важкодоступних місць?

Для захисту порожнини рота від зубних відкладень стоматологи‐гігієністи MK Dental Clinic на Оболоні рекомендують професійну чистку зубів.

Самостійний догляд не забезпечує повного усунення залишків їжі і бактерій, що згодом призводить до утворення зубних каменів. Дані відкладення, накопичуючи зубний наліт, можуть стати причиною запалення ясен, викликаних гінгівітом, а також іншими захворюваннями пародонту. Щоб цього не допустити, потрібно періодично проходити огляд у досвідчених стоматологів, які допоможуть запобігти початку захворювання.

Показання до професійного догляду

На думку фахівців MK Dental, чистка зубів на професійному рівні особливо важлива:

  • під час планування вагітності

Подбавши про себе заздалегідь, ви зможете уникнути появи серйозних стоматологічних проблем, зберігши природну красу і здоров'я зубного ряду.

  • на етапі підготовки до ортодонтичного лікування

Зубні відкладення перешкоджають щільному приляганню брекетів або інших систем для виправлення прикусу.

  • у випадках з протезуванням

Професійна гігієна – запорука довговічності встановлених зубних протезів, вінірів, коронок та імплантів.

  • для ефективного відбілювання зубів

Очищення емалі, видалення зубного каменю, а також нальоту – важливі складові для ідеальної білизни зубів.

Періодичність проведення професійного чищення зубів і ціну даної процедури ви зможете дізнатися після консультації з фахівцем нашої клініки.

Вартість визначається виходячи з методу, обраного лікарем-стоматологом після ретельного огляду.

При визначенні тимчасових інтервалів між процедурами все повністю залежить від стану ваших зубів. Часте вживання в їжу продуктів з харчовими барвниками, чаю, кави і шоколаду збільшує кількість зубного нальоту, що призводить до необхідності більш частого проведення чистки.

Способи професійного чищення

У стоматології на Оболоні чистку зубів здійснюють:

  • за допомогою ультразвуку

Щадний метод очищення зубів. Процедура проводиться ультразвуковим скалером. Апарат ефективно видаляє зубні відкладення навіть під яснами. Чистка не зажадає багато часу або спеціальної підготовки. Послуга порадує вас доступною ціною.

  • лазер

При даному способі професійного чищення зубів різниця до і після буде помітна відразу за рахунок освітлення емалі на 2-3 тони. Технологія продумана таким чином, щоб не зачіпати зубну емаль, роблячи процедуру абсолютно безболісною.

  • Air Flow

Пристрій прекрасно справляється з очищенням у важкодоступних місцях, до яких відносяться міжзубні проміжки. Спосіб часто використовується спільно з іншими методами професійного чищення.

Запис на прийом

Для отримання докладної консультації з подальшим визначенням методу професійного догляду, який підійде саме вам, скористайтеся формою онлайн-запису нижче і приходьте в нашу клініку в Києві.

Для вас MK Dental пропонує безкоштовну консультацію та обстеження.

Залишилися сумніви? На сайті ви можете ознайомитися з відгуками про професійне чищення зубів від наших колишніх пацієнтів.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo