Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Синус-ліфтинг на Оболоні

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 3000 грн

Синус-ліфтинг є однією з найбільш затребуваних стоматологічних процедур. З її допомогою здійснюється збільшення обсягів кісткових тканин щелепи. Це потрібно для подальшого лікування, що передбачає імплантацію. Сучасні технології, використовувані в клініці MK Dental Clinic, дозволяють проводити всі маніпуляції швидко і без ускладнень.

Операція являти собою вживлення спеціальних матеріалів в тканини альвеолярних кісток щелепи. Спеціалізована Стоматологія на Оболоні MK Dental Clinic синус-ліфтинг проводиться після рентгенологічного обстеження та детальної діагностики.

Коли потрібна процедура синус-ліфтингу?

Часто успіх імплантації зубів безпосередньо залежить від синус-ліфтингу. В першу чергу процедура показана тим пацієнтам, у яких спостерігається виражена атрофія щелепних кісток. Лікар призначає проведення синус-ліфтингу в наступних випадках:

  • Тривала відсутність одиночного зуба або ряду зубів. Якщо зуб був втрачений більше півроку тому, кістка поступово атрофується. Наявного об'єму буде недостатньо для успішної імплантації імпланта;
  • Вроджені аномалії щелепи. Іноді розміри гайморової пазухи перевищують стандартні показники, і перед вживленням імпланта потрібне коригування;
  • Складне видалення зубів. При наявності травм або неправильному розташуванні зубів операція з їх видалення може спричинити значне зменшення об'єму кісткової тканини.

Щелепний синус-ліфтинг проводиться при відсутності специфічних протипоказань – запалень, гаймориту, соматичних захворювань. У стоматологічній клініці MK Dental Clinic враховуються всі нюанси стану пацієнта і підбирається оптимальний спосіб нарощування кісток для подальшої імплантації імпланта.

Закритий або відкритий синус ліфтинг мені потрібен?

У сучасній стоматології застосовуються два різновиди синус-ліфтингу: відкритий і закритий. Вибір методу залежить від об'єму кісткової тканини.

  • Відкритий метод – процедура здійснюється, коли товщина тієї частини щелепи, яка служить для прикріплення зубів, не більше 6-7 мм. В ході процедури лікар робить надріз на щелепі і просвердлює невеликий канал в кісткових тканинах, через яке додається спеціальний кістковий матеріал. Після цього отвір закривають особливої мембраною і зашивають рану.

Вся процедура проводиться під місцевою анестезією і займає в середньому 1,5 години. Зняття швів проводиться через 10 днів. Установка імплантів проводиться через 3-4 місяці після процедури.

  • Закритий метод – є більш щадним і безболісним, проте він може бути використаний лише в тому випадку, якщо необхідний обсяг нарощуваної альвеолярної кістки не перевищує 4 мм. Процедура виконується одномоментно з дентальної імплантацією. Кістковопластичний матеріал поміщається в гайморову пазуху через невеликий отвір в лунці зуба. Після підняття дна можна відразу ж приступати до імплантації імпланта.

Перевагами даного методу можна назвати мінімальне хірургічне втручання і незначний ризик ускладнень. У стоматологічній клініці MK Dental Clinic метод проведення синус-ліфтингу підбирається індивідуально.

Чи існують протипоказання для проведення процедури?

Як і будь-яке інше хірургічне втручання, процедура синус-ліфтингу пов'язана з ризиком появи ускладнень. У клініці MK Dental Clinic на Оболоні забезпечуються оптимальні умови для запобігання проблем. Суворе дотримання санітарних норм дозволяє мінімізувати ризик розвитку запалення. Якісні матеріали, що застосовуються для нарощування кісток щелепи, майже завжди приживаються в організмі людини.

Де в Києві знайти фахівця з синус ліфтингу і як дізнатися ціни?

У клініці MK Dental Clinic, після діагностики та консультації, Ви отримаєте детальну інформацію про вартість даної процедури і про наших фахівців і методи роботи з пацієнтами.

Категорія наших цін орієнтована на Вас. Головна умова – не відкладати проведення процедури в довгий ящик. Відсутність зуба неминуче призводить до атрофії кісткової тканини. Зволікання загрожує збільшенням вартості і складності хірургічного втручання. Клініка Dental Clinic гарантує високу якість виконання синус-ліфтингу за адекватною ціною.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo