Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Виправлення прикусу в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 9500 грн

Неправильний прикус псує естетичний вигляд, заважаючи нормально посміхатися і знижуючи впевненість в собі. Крім зовнішніх недоліків, дана проблема може викликати різні неприємності зі здоров'ям, аж до труднощів з травленням або спотворення лицьових рис.

MK Dental на Оболоні для виправлення прикусу у дорослих і дітей застосовують найефективніші способи. Процедура проходить безболісно.

Різновиди неправильного прикусу

Фахівці нашої клініки поділяють дефекти зубної оклюзії на 4 категорії. Виправлення необхідно:

  • при мезіальному прикусі

Також називають прогнатизмом нижньої щелепи. При даній патології нижній зубний ряд значно видається вперед =перед верхнім.

  • дистальному прикусі

Виправлення верхнього зубного ряду, який виступає над нижнім, утворюючи відстань між верхніми і нижніми різцями. З боку медицини цю відстань прийнято називати сагітальною щілиною, великі розміри якої перешкоджають змикання губ, за рахунок чого рот завжди залишається трохи прочиненим.

  • глибокому прикусі

Стоматологами виправляється порушення прикусу зубів по вертикальній площині. Верхні різці більш ніж на половину коронки перекривають нижні, що ускладнює жувальну функцію.

  • перехресному прикусі

Обов'язково потребує виправлення. Сагітальна аномалія характеризується фізичним дискомфортом, оскільки зуби чіпляються один за одного через порушення перекриття. У дорослих людей необхідність у виправленні даної патології прикусу може виникнути після перелому щелепи, а також інших лицьових травм.

Стоматологи MK Dental в Києві не рекомендують відкладати звернення за професійною допомогою. Чим раніше ви приступите до лікування, тим менш імовірно виникнення серйозних наслідків для здоров'я. Крім того, ви зможете уникнути значних матеріальних витрат.

Способи виправлення аномалій оклюзії

Існує кілька варіантів лікування дефектів неправильного змикання зубів, що підходять не тільки дітям, а й дорослим.

У MK Dental можливо:

  • виправлення прикусу брекетами

Пристрій, що складається з дужок, а також силової дуги, за рахунок якої зуби займають потрібне положення. Розрізняють 6 видів брекет-систем, серед яких:

‒ металеві

‒ керамічні

- безлігатурні

- пластикові

- сапфірові

- лінгвальні

Кожна система має свої плюси і мінуси. Підбирається індивідуально з лікарем-стоматологом.

  • метод виправлення прикусу без брекетів

Альтернативний спосіб вирівнювання зубів. Часто застосовується для коригування молочного прикусу у дітей. Метод передбачає носіння трейнерів і ортодонтичних пластинок.

  • виправлення прикусу знімними конструкціями - капами

Капа нешкідлива для емалі і не викликає дискомфорту. Виготовляється з прозорого полімеру на підставі стоматологічного знімка.

  • виправлення оклюзії хірургічним шляхом

Призначається при сильних викривленнях зубів, асиметрії щелепи або інших серйозних дефектах. Якщо через патологію утруднено ковтання, є мовні аномалії і дискомфорт під час відкушування їжі, жоден з інших способів лікування не дасть належного ефекту.

Для того, щоб дізнатися ціну операції з хірургічного виправлення прикусу на Україні, приходьте в MK Dental в Києві. Ми проведемо безкоштовне обстеження, по ходу якого буде збудований точний план лікування з визначенням вартості процедури.

Наші роботи

До Після
Мелещенко Ольга Анатоліївна Виправлення прикусу в Києві
До Після
Мелещенко Ольга Анатоліївна Виправлення прикусу в Києві

Як записатися

Для запису на безкоштовне обстеження заповніть форму нижче. Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом. Під час прийому Ви отримаєте вичерпну інформацію про клінічну картину, методи лікування, які підходять саме вам, а також зможете ознайомитися з цінами на виправлення прикусу у дорослих і дітей.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo