Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Установка ортодонтичного мікроімпланта в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 4000 грн

Під час корекції невеликої кількості зубів часто виникає питання, а як запобігти зміщення рівних елементів, які не потребують виправлення.

MK Dental на Оболоні пропонує усунути проблему методом установки мікроімплантів. Конструкції збереже здорові різці від небажаного зміщення. Міні-гвинти міцно фіксують коригований зубний ряд, зберігаючи вісь рівних зубів незмінною.

Переваги установки мікроімплантів

Фахівці MK Dental Clinic характеризують метод як інноваційне рішення в ортодонтичному лікуванні. Процедура коригування прикусу триває близько 15 хвилин.

Серед плюсів можна виділити:

  • гіпоалергенність

Мікроімпланти виготовляють з титану. Матеріал є інертним, що мінімізує ризик відторгнення або прояву алергічних реакцій.

  • естетика

При невеликих деформаціях прикусу установка брекет-системи може зовсім не знадобитися.

  • ефективність

За рахунок невеликого розміру гвинтів їх установка проходить легко і безболісно. Мікроімпланти не травмують ротову порожнину.

Для того, щоб дізнатися ціну процедури установки мікроімплантів в нашій клініці в Києві, запишіться на безкоштовне обстеження, заповнивши форму нижче.

Процес установки

Імплантація мікроімпланта проходить без болю, оскільки використовується провідникова або інфільтраційна анестезія. Для лікування дітей часто застосовуються анестезуючі гелі, що робить укол непомітним.

Конструкція встановлюється між коренів двох сусідніх зубів. Для монтажу використовують спеціальну викрутку.

Головка міні-гвинта розташовується над поверхнею слизової оболонки, до неї кріпляться лігатури, що відповідають за коригування зміщення зубів в потрібному напрямку.

Після закінчення лікування мікроімпланти видаляються з ротової порожнини, якщо інше не рекомендовано лікарем-ортодонтом.

Запис на прийом

Дана процедура, як будь-яка інша, має ряд протипоказань. Рішення про можливість установки мікроімплантів приймає фахівець за підсумками обстеження.

MK Dental на Оболоні практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для вас‐безкоштовне обстеження і консультація, після якої, крім усього іншого, ви дізнаєтеся точну ціну на процедуру установки мікроімпланта.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo