Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Лікування кореневого каналу зуба в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 750 грн

Мучитесь від болю під час надкушування їжі? А, можливо, вашою головною проблемою стали гострі болі, що виникають мимовільно? Якщо ви вже не уявляєте своє життя без прийому знеболюючих засобів, з великою ймовірністю мова йде про запалення зубних нервів.

При захворюваннях, що вражають сполучну тканину, що заповнює зубну порожнину, єдиним способом, що дозволяє запобігти втраті зубів, є лікування каналів зуба.

Які ж захворювання надають руйнівний вплив на пульпу?

Будь-яка форма періодонтиту або гострий або хронічний пульпіт виступають головною причиною для початку ендодонтичного лікування.

Професійні ендодонтисти MK Dental Clinic на Оболоні допоможуть позбутися від проблем із зубами. Наші співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію, вивчаючи оновлені методики і застосовуючи сучасне обладнання для ефективної діагностики та лікування проблем кореневих каналів зубів.

Що призводить до запалення зубних каналів

Для початку варто звернутися до першорядних причин виникнення різних зубних захворювань, які, поширюючись протягом тривалого часу, плавно руйнують тверді тканини зубів.

Всім відомий карієс, що утворюється внаслідок нехтування гігієною порожнини рота і регулярними оглядами у стоматолога, поступово переходить до запалення пульпи.

Для даного захворювання характерні:

 • регулярні зубні болі вночі
 • різкі больові відчуття, що мають несподіваний характер

Якщо і на даній стадії пацієнт не звертається за стоматологічною допомогою, пульпіт перетікає в хронічну стадію.

Далі виникає періодонтит, при якому сполучна тканина повністю втрачає свою працездатність.

На даному етапі у вас напевно виникла думка, що ж робити, якщо все перераховане вище вже сталося?

Вірним рішенням стане звернення за кваліфікованою допомогою до стоматологів MK Dental в Києві.

Етапи лікування зубних каналів

Наша клініка здійснює ендодонтичну терапію за наступними етапами:

 • Знеболювання.

  Один з найважливіших моментів, що є запорукою успішності всієї процедури. Знеболювання проводиться шляхом уколу анестетика, при цьому саме місце, куди буде вводитися голка також знеболюється висококонцентрованим гелем.

 • Отримання доступу до області пульпи.

  Для цих цілей застосовується стоматологічний бор, за допомогою якого отримують пряму порожнину, що веде до кореневих каналів.

 • Очищення каналів.

  Видаляються запалена і зруйнована пульпарна тканина і бактерії, які скопились. Спочатку проводиться механічне очищення з використанням інструментів, іменованих файлами. Далі здійснюють медикаментозну дезінфекцію, зрошуючи канали одноразовими голками.

 • Пломбування зубних каналів.

  Важливим моментом цього етапу є надійна герметизація зубних каналів. Заповнюються канали гумовим матеріалом по виду конусів, який має назву гутаперча. Поверх гутаперчі наноситься спеціальна паста. Для успішного пломбування необхідно заповнити канал до самого верху, так, щоб не залишилося пустот або дефектів.

Щоб дізнатися ціну за послугу лікування кореневих каналів зуба в Києві, скористайтеся онлайн-формою нижче і приходьте на безкоштовний прийом в MK Dental Clinic.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo