Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Пломбування зубів в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 800 грн

Результатом розвитку такої хвороби, як карієс часто стає поява отворів, званих каріозними порожнинами.

Їх утворення приносить масу незручностей, серед яких непривабливий зовнішній вигляд або больові відчуття під час прийняття їжі.

Незайвим буде відзначити і згубний вплив карієсу на весь організм, що призводить до безлічі захворювань.

Повернути зубам природну красу, повністю відновити їх функціональність і запобігти подальшому розвитку карієсу допоможе процедура пломбування зубів в MK Dental Clinic на Оболоні.

Використання сучасних пломбувальних матеріалів укупі з професійною роботою наших фахівців гарантує комфорт під час лікування, а також безболісність і збереження отриманого результату на довгий час.

Основні види пломб використовуються для пломбування зубів

Безумовно, вибір відповідного пломбувального матеріалу залежить від індивідуальних клінічних особливостей кожної людини, однак, важливими факторами, що визначають підсумкову ціну за послугу пломбування зубів є матеріальні можливості та побажання наших пацієнтів.

MK Dental пропонує установку наступних видів пломб:

  • фотополімерні

Виготовлені з світловідторгуючого фотокомпозиту, вони абсолютно непомітні, тому ідеально підходять для пломбування передніх зубів. Завдяки використанню фотополімерів стає можливим відтворення природної анатомії зуба, що сприяє рівномірному розподілу жувального навантаження. Крім іншого, фотокомпозити дуже довговічні, заявлений термін служби-більше 10 років.

  • керамічні

Для стоматологічної сфери даний вид пломб іменується не інакше як вкладками. Виготовляються вироби в зуботехнічній лабораторії, після попереднього зняття зліпка з зубів пацієнта. Керамічні пломби вкрай міцні, якісні, естетично привабливі і сприяють запобіганню утворення вторинного карієсу.

  • композитні

Також іменуються пломбами хімічного затвердіння. Як правило, застосовуються для пломбування молярів, що пояснюється більш низькою вартістю. При цьому термін служби таких "латочок" може досягати від 10 до 15 років. Фтор, що входить до складу композитних пломб, захищає зубну емаль від руйнування..

Щоб дізнатися точну ціну послуги пломбування зубів в Києві, запишіться на безкоштовну консультацію в клініку MK Dental Clinic на Оболоні.

Наші фахівці підберуть для вас найбільш підходящий вид пломбувальних матеріалів і детально дадуть відповідь на всі питання, стосовно лікування зубів.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo