Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Протезування з використанням коронки з цирконію в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 6000 грн

Протезування за допомогою цирконієвих коронок – естетика, зручність і довговічність.

Зовнішність – перше, на що звертають увагу, побачивши людину. Рівні, білосніжні, здорові зуби є показником статусності, підкреслюють красу. Втрата зубів – поширена проблема, вирішити яку допоможуть стоматологи-ортопеди MK Dental Clinic.

Плюси і мінуси цирконієвих протезів

Для боротьби з адентією (повна або часткова втрата зубів) фахівці MK‐Dental рекомендують вам встановити протез на основі цирконію. Чим же такі хороші ці протези, чому відгуки пацієнтів, які встановили цирконієві коронки – тільки позитивні? Розглянемо нижче плюси даних конструкцій:

  • естетичність

Протез виготовляється з діоксиду цирконію, якому притаманні висока світлопропускна здатність, а також можливість фарбування поверхні в будь-який тон, оскільки сам матеріал білого кольору.

  • міцність

Цирконієвий каркас має міцність рівну металу. Зносостійкість верхнього покриття коронки перевершує натуральну емаль.

  • гіпоалергенність

Діоксид цирконію біологічно сумісний з людським організмом, відрізняючись від своїх «побратимів» тим, що не викликає алергії у людей, які страждають на цю недугу, будучи єдиним можливим рішенням для боротьби з втратою зубів.

Цирконієві протези стійкі до стирання, не темніють з часом, відсутній ризик відколів. Комфортні під час носіння. За рахунок низької теплопровідності діоксиду цирконію ваші зуби не будуть реагувати на гарячу/холодну їжу.

До мінусів протеза з цирконію можна віднести ціну, яка буде трохи вище ціни аналогів, що пояснюється нескінченним переліком позитивних властивостей, до яких також відноситься довговічність використання – мінімум 15 років при належному догляді, дорожнечею самого матеріалу, а також складністю виготовлення конструкції.

Вартість цирконієвих протезів в Києві

Кожен випадок протезування, як нова глава книги, якщо мова йде про професіоналізм і чесність, фіксованої ціни бути не може. Для жителів України в нашій клініці вартість коронки з цирконію можна дізнатися, пройшовши безкоштовне обстеження, яке проведуть фахівці з багаторічним досвідом. Ми проти обману і щиро хочемо допомогти вам вирішити проблеми з зубами назавжди. Скористайтеся формою онлайн-запису на сайті і приходьте на прийом.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo