Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Імплант MegaGen AnyOne в Києві в клініці MK Dental

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 10000 грн

Установка імплантів MegaGen AnyOne в Києві

Необхідно відновити втрачений зубний ряд? Мрієте, щоб нові зуби були ідентичні натуральним? Приходьте в нашу клініку на Оболоні, досвідчені фахівці вирішать проблему відсутності зубів, завдяки установці корейських імплантатів AnyOne.

Чому саме MegaGen?

За своїми технологічними особливостями імплантати займають третє місце в усьому світі. Розроблено MegaGen AnyOne в Південній Кореї досвідченим лікарем-стоматологом з сорокарічним стажем. Серед переваг:

  • 100% стерильність

Імпланти покриті іонами кальцію за допомогою наночастинок, що забезпечує швидке приживання з щелепними кістками. Ви можете не боятися відторгнення.

  • біосовместимість

Досягається за рахунок матеріалу, з якого виготовляється імплант. Grade 4 – чистий титан останнього покоління, що забезпечує повну сумісність конструкції з вашим організмом.

  • відсутність ризику перелому

Завдяки конусному з'єднанню знижується ймовірність мікроподвижності абатмента, а також перелому фіксуючого гвинта. Імплант прослужить вам довгі роки.

Плюси конструкцій AnyOne підтверджують численні позитивні відгуки пацієнтів, які вже встановили імпланти.

Універсальність імплантату

MK Dental Clinic рекомендує до установки даний вид імплантатів, оскільки вони мають:

  • багато варіантів розмірів

Відповідний розмір для кожного випадку.

  • високий рівень первинної стабільності

Початковий період загоєння проходить по прискореному режиму.

  • преміальна якість за бюджетною ціною

Південнокорейські імпланти відносяться до бюджетного варіанту імплантації, при цьому якість конструкції не поступається преміум сегменту.

Установка імплантату

Існує два варіанти установки імплантатів AnyOne – класична двоетапна і одноетапна. Рішення про вибір способу установки приймає лікар, після проведення обстеження з відповідною діагностикою. Основним фактором при виборі методу імплантації є оцінка необхідності нарощування кісткової тканини. У випадках, коли нарощування не потрібно, вам проведуть одноетапну експрес-установку.

Проведення імплантації

Перед операцією вам необхідно прийти на прийом в нашу клініку на Оболоні, де вам зроблять безкоштовне обстеження та діагностику, які включають первинний огляд, рентгенівський знімок, а при необхідності, комп'ютерну томографію. За підсумками всіх аналізів лікар визначить, скільки часу буде потрібно на імплантацію і чи потрібно попереднє лікування.

Для запису заповніть онлайн-форму на сайті.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo