Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Лікування зубів на Оболоні в клініці MK Dental в м. Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Ви завжди можете записатися по телефону у адміністратора клініки.
+ 38 (095) 433 03 11; + 38 (068) 155 46 64; + 38 (063) 609 26 16;

Чому обирають нас?

Переваги MK Dental Clinic
Нове обладнання Нове обладнання

Наша клініка повністю укомплектована сучасним обладнанням починаючи від установок і закінчуючи п'єзотомом і центрифугою

Дитяча кімната Дитяча кімната

Ми дуже любимо дітей, а вони люблять нас з цього у нас є окремий простір для ігор та інших розваг

Повний спектр послуг Повний спектр послуг

У клініці MK Dental ви можете отримати всі стоматологічні послуги в одному місці: починаючи від професійної гігієни і закінчуючи установкою імплантів, брекет-систем і вінірів

Повна стерильність Повна стерильність

В нашій клініці всі інструменти проходять весь цикл дезінфекції в спеціальних розчинах і стерилізації під тиском з парою в автоклаві, що відповідає світовим стандартам

Зручне місце розташування Зручне місце розташування

В нашу клініку дуже просто добратися, так як ми знаходимося всього в 3 хвилинах від станції метро Мінська і зовсім близько від Оболонського проспекту

Медичний сон Медичний сон

Завдяки розмірам нашої клініки, ми маємо можливість надати послугу «Медичний сон» для пацієнтів, які просто не можуть у свідомості перенести тривалі маніпуляції

Переваги лікування зубів в MK Dental

У нашій клініці в м. Києві лікування зубів стандартизовано, і всі наші лікарі суворо дотримуються цих стандартів. На самому початку, при зверненні пацієнта, проводяться діагностичні заходи, за якими складається план лікування. Далі, відповідно до цього плану, проводиться саме лікування.

У нашому центрі використовується сучасне обладнання останнього покоління, нові технології та якісні матеріали. Тому ми гарантуємо ефективне лікування без болю захворювань будь-якої складності.

На першому етапі проводяться діагностичні заходи, внаслідок яких можна визначити захворювання і запропонувати відповідний план лікування.

Різні дослідження показали, що найчастіше захворювання порожнини рота пов'язані з генетичною схильністю, поганою екологією, низькою якістю питної води та несвоєчасним зверненням до лікарів - стоматологів.

Чим раніше виявити приховані вогнища інфекції та приховані каріозні порожнини, тим раніше ми можемо почати лікування, на самій ранній стадії. Найчастіше, причиною втрати зубів, є руйнування твердих тканин зуба при відсутності своєчасного лікування.

Що ми пропонуємо нашим пацієнтам?

У центрі MK Dental для наших пацієнтів надається повний спектр стоматологічних послуг, це лікування:

 • Лікування карієсу:

Залежить від глибини ураження. Якщо карієс на ранній стадії, то можна уникнути установки пломби, якщо ж карієс вже зачіпає тканини має глибоке ураження, то необхідно використовувати пломбування.

 • Лікування періодонтиту:

Передбачає процес очищення каналів зуба від інфекції. Періодонтит виникає, як ускладнення карієсу, коли нерв в зубі, в разі відсутності лікування, гине і запальний процес через канали зуба виходить за його межі, в навколишню кісткову тканину.

 • Лікування пульпіту:

При своєчасному зверненні, можливо зняти запалення пульпи (пухкої тканини, що складається з судин і нервів) і залишити нерв в цілості.

 • Лікування каналів зуба:

Це очищення і дезінфекція прикореневих каналів зуба від бактерій і залишків нерва.

 • Лікування під мікроскопом:

Допомагає фахівцеві під великим збільшенням виконувати ювелірну роботу мікроінструментами.

 • Лікування під наркозом:

Щоб не відчувати болю і занепокоєння під час процедур, в нашій клініці можливе застосування наркозу, за показаннями і рекомендаціями лікаря.

 • Лікування уві сні:

Це занурення в медикаментозний сон, що дозволяє проводити тривалі процедури з комфортом для пацієнта.

 • Комплексна діагностика:

Включає такі види, як:

 • рентгенографія
 • консультація
 • діагностика зубів під мікроскопом
 • діагностика апаратом Pupltester

Дізнатися ціни на лікування зубів, ціни на прийом до фахівця в нашій клініці, ви можете на нашому сайті або зателефонувавши по телефону:
(044) 233-71-65; (095) 433-03-11;
(068) 155-46-64; (063) 609-26-16.

При зверненні до нас, кожен пацієнт, крім лікування, отримує обов'язкові рекомендації по догляду за порожниною рота. З нашого досвіду випливає, що багато захворювань можливо запобігти, займаючись постійно гігієною своїх зубів і своєчасно звертаючись за консультацією до лікарів - стоматологів.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo