Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Кісткова пластика в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від від 21 000 грн

Послуги кісткової пластики в клініці MK Dental

Однією з основних проблем, що виникають під час відновлення зубів, є недолік кісткової тканини, який утворюється внаслідок відсутності тиску на щелепну кістку, що неминуче при втраті зубів. В такому випадку усунути дефекти зубного ряду можна, лише провівши штучне нарощування до необхідного обсягу, цим пояснюється широке поширення практики з проведення кісткової пластики в стоматології.

Досвідчені фахівці MK Dental на Оболоні допоможуть зупинити усадку. Вашій посмішці ще позаздрять всі навколо!

Матеріали, які використовуються для кісткової пластики

При нарощуванні щелепної тканини наша клініка використовує так звані остеопластики тваринного і синтетичного походження. Існує кілька видів:

  • аутотрансплантат

Являє собою тканину, взяту з донорської області пацієнта. За рахунок гарної приживаємості і відсутності ризику алергії даний матеріал має величезну кількість позитивних відгуків, часто застосовуючись для кісткової пластики.

  • аллотрансплантат

Донором виступає інша людина. Матеріал проходить попередню обробку, що робить тканини імунно-нейтральними, що виключає ризик відторгнення.

аллопласт

Штучний матеріал. Основою є фосфат кальцію.

  • ксенотрансплантати

Матеріал тваринного походження. Являє собою гранули і кісткові блоки великої рогатої худоби. Зазвичай використовують бичачі або свинячі кістки.

Вибір конкретного матеріалу буде визначений фахівцями MK Dental Clinic за підсумками обстеження, яке вам проведуть абсолютно безкоштовно.

Способи проведення кісткової пластики

У нашій клініці в Києві відновлення кісткової тканини проводиться наступними способами:

  • аугментація

Нарощування тканини за допомогою штучних або донорських матеріалів.

  • аутотрансплантація

Пересадка тканини самого пацієнта.

  • синус-ліфтинг

Нарощування обсягу гайморової пазухи.

Для того щоб дізнатися, який матеріал і спосіб підходять саме вам, чи є протипоказання, а також вартість проведення операції по кістковій пластиці для жителів України, скористайтеся онлайн-формою на нашому сайті. За підсумками безкоштовного обстеження, фахівці нашої клініки на Оболоні дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують варіанти вирішення проблеми.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo