Шукайте послуги та іншу корисну інформацію

Установка керамічних коронок в Києві

Для запису онлайн заповніть форму:
Вартість послуги: від 6000 грн

Протезування з використанням коронки зі стоматологічної кераміки

Втомилися позбавляти себе можливості нормально посміхатися, відчуваєте дискомфорт під час пережовування їжі? З втратою зубів з'явилися проблеми при комунікації з іншими людьми?

Керамічні коронки – допоможемо знайти красиву посмішку на довгі роки

Не варто засмучуватися, медицина стрімко рухається вперед, за рахунок чого можна швидко, а головне – безболісно відновити зубний ряд, повернувши зубам здоров'я і красу. Досвідчені лікарі-ортопеди MK Dental Clinic допоможуть вам отримати бажане, шляхом сучасного протезування, або, іншими словами, заміни втрачених зубів штучними протезами. Найбільш ефективним способом заміщення втрачених зубів є установка керамічної коронки.

Які переваги у даного виду протезів, в порівнянні з конструкціями з тієї ж металокераміки, розробленої в Європі 58 років тому і яка користувалася великим успіхом в ортодонтичній стоматології? Ось кілька причин, чому у нас в клініці на Оболоні, фахівці радять вибрати для установки саме керамічну коронку:

  • Природний вигляд. Ніхто з оточуючих не зможе зрозуміти, що у Вас встановлений протез.
  • Відсутній ризик перелому. За рахунок міцності, кераміку роблять досить тонкостінною, завдяки цьому, Ваш зуб буде підданий до мінімального обточування, відповідно протез прослужить довгий час.
  • Вартість безметалевої коронки. Буде прирівнюватися до суми, яку доведеться заплатити за металеву кераміку, оскільки додатково не потрібно оплачувати видалення нервів з зубних каналів, що є обов'язковою процедурою при установці металокерамічної конструкції. За приблизно рівну ціну вам встановлять безметалеву коронку, яка є "кращим" за всіма показниками протезом.

Коронка з діоксиду цирконію для передніх зубів

Керамічні коронки з діоксиду цирконію виходять міцними, довговічними і натуральними, за рахунок того, що для виготовлення використовується CAD/CAM технологія, при якій, після сканування вашої ротової порожнини, протез спочатку створюється електронно, а потім віртуальна модель відправляється на верстат, де відбувається автоматичне виточування. Як підсумок, ви стаєте щасливим володарем "натурального" зуба, протез ідеально підійде за розміром.

Ви напевно ставите питанням, А яка ж ціна на безметалеві коронки в Києві? Кожен випадок персональний, тому приходьте на безкоштовне обстеження до нас в клініку, після якого вам назвуть точну ціну. Щоб потрапити на прийом, достатньо заповнити форму онлайн-запису на нашому сайті.

Протези у вигляді вкладок

У випадках, коли необхідно відновити анатомічну форму, потрібно застосувати мікропротез у вигляді вкладки, яка, заповнивши всю порожнину зуба, поверне йому здоровий вигляд, також запобігши подальше руйнування.

Вкладки зі стоматологічної кераміки

Головна перевага керамічних вкладок – це їх естетичність. Навіть досвідчений стоматолог не відразу помітить, чого не скажеш про пломби, нехай навіть виготовлених за допомогою найсучасніших матеріалів. Даний вид мікропротеза має еластичність, рівну еластичності звичайної здорової емалі, завдяки чому стиратися вони будуть одночасно.

Ви можете знайти багато відгуків від людей, які встановили керамічну коронку, або, які вдалися до послуг з реставрації з використанням різних зубних накладок, але, завжди краще отримати достовірну інформацію "з перших вуст". Скористайтеся формою онлайн-запису на сайті і приходьте на прийом. Наші фахівці детально розкажуть про плюси і мінуси кожного виду протезування конкретно для Вас. Зробіть крок назустріч здоровим зубам вже сьогодні. Пам'ятайте, здоров'я – дорожче грошей.

Мікропротезування накладками на зуби

Якщо ваші зуби не повністю зруйновані, а потрібно лише усунути різні дефекти, лікарі-стоматологи MK Dental Clinic пропонують реставрацію пошкодженого зуба, шляхом установки зубних накладок, які виготовляються в лабораторії, після зняття зліпка з вашого зуба. За допомогою накладок можна вирішити такі проблеми як кривизна, пошкодження емалі, проміжки між зубами і корекція кольору.

Як потрапити на прийом?

Для запису онлайн заповніть форму:

Напишіть відгук про клініку MK Dental Clinic

Если вы посещали нашу клинику и хотите поделиться впечателниями, оставьте, отзыв. Будьте объективны, ваша оценка поможет другим определиться с выбором. Заранее благодарны за ваше участие!
load photo